TURİZM
Giriş Tarihi : 13-01-2022 20:36   Güncelleme : 13-01-2022 20:36

Turizm personellerine 3’üncü doz aşı

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) öncülüğünde Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle yerinde aşılanma çalışmaları kapsamında turizm personelleri üçüncü doz Covid-19 aşılarını oldu.

Turizm personellerine 3’üncü doz aşı

Şüheda PARTAL

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) öncülüğünde Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle Kemer bölgesindeki turizm tesislerindeki personellerin yerinde aşılanma çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında personeller sağlık kurumlarına gitmelerine gerek kalmadan üçüncü doz Covid-19 aşılarını oldu.

İlçe otellerinde aşılamanın sona yaklaştığını ve 3.doz aşıları yapılmamış personellerin başvurarak aşılamalarının tamamlanmasının bölge turizmi açısından iyi olacağını söyleyen KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya, “Antalya İl Sağlık ve İlçe Sağlık müdürlüğü işbirliğiyle, bölgemizdeki açık ve kapalı tesislerimizde çalışan personelin işi bırakıp sağlık ocağına veya hastaneye gitmesine gerek kalmadan, tesise gelen aşı ekibi desteğiyle, bölgemizdeki aşılama çalışmaları iyi oldu. İş kaybı da yaşanmıyor'' dedi.