GÜNDEM
Giriş Tarihi : 31-08-2021 16:34   Güncelleme : 31-08-2021 16:34

Turizm güzeli seçildi!

Kemer’in Beldibi Mahallesi’nde bulunan Club Otel Belpınar’da tesiste konaklayan turistler arasında düzenlenen 'Miss Belpınar Güzellik Yarışması'nda Natalia Matkova kraliçe seçildi. Yarışmada, ikinci Sofia Hmelük, üçüncü Julia Kostchenko, dördüncü ise Vlada Belova olurken, yarışmaya katılan güzeller, finalde podyumda motosiklet üzerinde verdikleri seksi pozlarla beğeni topladı.

Turizm güzeli seçildi!

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer’in Beldibi Mahallesi’nde bulunan Club Otel Belpınar tarafından tesiste konaklayan turistler arasında düzenlenen güzellik yarışması nefesleri kesti. 12 turistin katıldığı Miss Belpınar Güzellik Yarışması'nda güzeller, podyuma 2 farklı kostümle çıkarak jüriden puan almaya çalıştı. İlk olarak günlük ve spor kıyafetleri ile jürinin ve tesiste konaklayan turistlerin karşısına çıkan güzeller, ardından bikinileri ile podyumda yürüyerek kendilerini tanıttı.

Antalya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mevlüt Yeni, Kemer İlçe Tapu Müdürü Ahmet Koçluk, Beldibi Mahalle Muhtarı Bayram Ali Talih, TÜROFED eski Başkanı Osman Ayık ile babası eski Türkiye Güreş Federasyon Başkanı ve Olimpiyat Şampiyonu Ahmet Ayık, Kilit Global Genel Müdürü Mihriban Yılmaz, eski Antalya İl Genel Meclis Üyesi Haşmet Ödağacıoğlu, avukatlar Ahmet ve Ufuk Temizkan ile turizmciler Seda Tatoğlu, Erkin Göktan, Tayfun Temel ve Fikret Tunalı’nın katıldığı yarışmada jüri üyeleri, birinciyi belirlemekte oldukça zorlandı.

Dereceye giren güzeller açıklanmadan önce tesisin mutfak ekibi ve animasyon ekibi kısa birer şov yaptı. Her iki ekibin yaptığı gösteriler büyük ilgi gördü. Yarışmanın finalinde güzeller, podyuma çıkarılan motosiklet üzerinde seksi pozlar verdi.

Gösterinin ardından jüri, dereceye giren güzellerin adlarını sırayla okudu. Yarışmada, Natalia Matkova 'Miss Belpınar' seçilerek birinci olurken, ikinci Sofia Hmelük, üçüncü Julia Kostchenko, dördüncü ise VladaBelova oldu. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla gökyüzüne kırmızı beyaz balonlar salındı. Gecenin sonunda dereceye giren güzellere çeşitli hediyeler verilirken, pasta kesildi.