GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-09-2021 16:24   Güncelleme : 24-09-2021 16:24

Topaloğlu’ndan sanayi esnafına ziyaret

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi’nde yapılan yeni sanayi sitesinde Kemer Belediyesi tarafından yağmur suyu drenaj hattı ve çevresinde asfaltlama çalışması yapacağını söyledi. Sanayi sitesinde esnafla sohbet eden ve esnafın sorunlarını da dinleyerek fikir alışverişinde bulunan Başkan Topaloğlu, “Esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Topaloğlu’ndan sanayi esnafına ziyaret

Kemer Belediyesi Kuzdere Mahallesi’nde yapılan yeni sanayi sitesine yağmur suyu drenaj hattı ve çevresinde asfaltlama çalışması yapacak. Yapımı devam eden sanayi sitesinde incelemelerde bulunan Başkan Topaloğlu’na Kemer Yeni Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın, Kemer Belediyesi meclis üyesi Özcan Çeliktaş ve kooperatif üyeleri ile sanayi esnafı eşlik etti.

Sanayi sitesinde esnafla sohbet eden ve esnafın sorunlarını da dinleyerek fikir alışverişinde bulunan Başkan Topaloğlu, “Yeni sanayi sitesinde çalışmalar devam ediyor. Kemer Belediyesi olarak sanayi sitesinde yağmur suyu drenaj hattı ve çevresinde asfaltlama çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacağız. Esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

(Haber Merkezi)