YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-09-2020 16:56   Güncelleme : 30-09-2020 16:56

Topaloğlu’na ziyaret

Dünya Karate Şampiyonu Müşerref Özdemir, Karate Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Aşkın Açıl ile Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Topaloğlu'na karateye verdiği desteklerden dolayı Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan'ın gönderdiği teşekkür belgesi verildi. Başkan Topaloğlu’nu ayrıca Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya İl Başkanı Hacer Özdemir de ziyaret etti. Özdemir, Topaloğlu'nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Topaloğlu’na ziyaret

Şüheda PARTAL

Dünya Karate Şampiyonu Müşerref Özdemir, Karate Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Aşkın Açıl, Müşerref Özdemir'in babası Tahsin Özdemir ve antrenörü Emin Akar ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Şubat ayında Finlandiya'da düzenlenecek Kumite Gençler Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını aralıksız sürdüren Müşerref Özdemir, desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.

Topaloğlu, belediye olarak spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi. Müşerref Özdemir'in Kemer'in gururu olduğunun altını çizen Başkan Topaloğlu, "Müşerref kızımız Kemer'e dünya şampiyonluğunu getirdiği zaman çok mutlu olduk ve gurur duyduk. Kendisini meclis kararıyla 50 tam altınla ödüllendirdik. Ayrıca şampiyon kızımızın adını meclis kararıyla, belediyemize Arslanbucak Sosyal Tesislerimize verdik. Müşerref'in başarılarına devam edeceğinden şüphemiz yok. Biz belediye olarak her zaman yanında olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Ziyarette, Başkan Topaloğlu'na karateye verdiği desteklerden dolayı Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan'ın gönderdiği teşekkür belgesi verildi.

DSP İL BAŞKANI ÖZDEMİR’DEN ZİYARET

Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya İl Başkanı Hacer Özdemir de Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Özdemir'e ziyarette, DSP İl Sekreteri Abdullah Karagöz de eşlik etti. Başkan Necati Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, belediye olarak halka hizmet etmeye aralıksız devam edeceklerini kaydetti.

İl Başkanı Özdemir ise Başkan Topaloğlu'nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, çalışmalarında Başkan Topaloğlu'na kolaylıklar diledi.