TURİZM
Giriş Tarihi : 04-05-2020 16:06

Topaloğlu: Turizm sezonuna hazırız

Koronavirüs (Kovid-19) sonrası tatil planları yapmaya başlayanlar için Avrupa’nın en iyi plajlar listesi hazırlayan İngiltere’nin en tirajlı gazetelerinden The Quardian, listesinde Kemer’e bağlı Ulupınar Mahallesi’nde bulunan Çıralı Plajı’nı da gösterdi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Çıralı bölgemizin en iyi yerlerinden birisi. Doğası, sakinliği ve huzuruyla yerli ve yabancı misafirleri cezbetmeye devam ediyor. Kemer olarak biz turizm sezonuna hazırız” dedi.

Topaloğlu: Turizm sezonuna hazırız

Şüheda PARTAL

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sonrası tatil planları yapmaya başlayan insanlar için en iyi plajlar listesi hazırlayan The Quardian, listede Türkiye’den 5 plaja yer verdi. Türkiye, İztuzu, Akvaryum, Kabak, Uzunyurt, Patara ve Çıralı plajlarıyla listede yer aldı.

Pırıl pırıl suyu, doğası, sakinliği ve insana verdiği huzur ile Türkiye’nin en iyi plajları arasında da yer alan Çıralı plajı, misafirlerini adeta büyülüyor. Doğal bir ateş kaynağına sahip sonsuz ateş olarak bilinen Yanartaş’a da ev sahipliği yapan Çıralı, şimdiden turizm sezonun hazır.

‘TURİZM SEZONUNA HAZIRIZ’

Çıralı’nın Kemer bölgesinin en iyi yerlerinden biri olduğuna değinen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Doğası, sakinliği ve huzuruyla yerli ve yabancı misafirleri cezbetmeye devam ediyor. İlçemize gelen misafirleri adeta büyülemeye devam eden Çıralı plajımız, İngiliz The Quardian gazetesinin hazırladığı Avrupa’nın en iyi 30 plajı arasında yer aldı. Burası ayrıca, caretta carettaların da yuvalama alanı. Misafirlerimiz gün doğumunda yavru caretta carettaların denizle buluşmasını da izleme fırsatı buluyor. Kemer olarak biz turizm sezonuna hazırız” diye konuştu.