EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-06-2024 16:28

Topaloğlu, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Arslanbucak Ortaokulu'nda düzenlenen karne törenine katıldı.

Topaloğlu, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Arslanbucak Ortaokulu'nda düzenlenen karne törenine katıldı. Törene, Başkan Topaloğlu’nun yanı sıra Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. Başkan Topaloğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekar, okulda bir sınıfa girerek öğrencilerin karnelerini verip öğrencilerle tek tek sohbet edip tebrik etti. Başkan Topaloğlu’nu karşısında gören öğrenciler koşup sarılarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Öte yandan Başkan Topaloğlu, öğrencilerin aileleriyle de sohbet etti.

Karne dağıtım töreninden sonra açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, öğrencilerin ve öğretmenlerin yaz tatillerinin başladığını belirterek, karne alan tüm öğrencileri tebrik ettiğini söyledi. Öğrencilere yaz tatiline bol bol kitap okumaları konusunda tavsiyelerde de bulunan Başkan Topaloğlu, “Kitap okumayı bırakırsak kelime dağarcığımız azalır. Onun için çok fazla kitap okumak gerekiyor. Tüm öğrencilerimizin karnelerini dağıttık ve tebrik ettik. Bizim görevimiz çocuklarımızın kırtasiye malzemelerini hazırlamak. Kırtasiye malzemelerini aldık ve şu anda hazırlıyoruz. Paketleme işleri bitince okullar açılmadan öğrencilerimizin sıralarına bırakacağız. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize aileleriyle birlikte iyi tatiller diliyorum.” dedi. (Bülten)

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin