YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-10-2020 15:18   Güncelleme : 27-10-2020 15:18

Topaloğlu, muhtarlarla buluştu

Beldibi Mahallesi’nde muhtarlar ve aileleriyle bir araya gelen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Muhtarlarımızla birlikte el ele vererek tüm mahallelerimizi daha modern bir hale getirmek için çalışıyoruz” dedi.

Topaloğlu, muhtarlarla buluştu

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Beldibi Mahallesi’nde bir otelde muhtarlarla ve aileleriyle bir araya geldi. Muhtarları mahallelerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Topaloğlu, muhtarların demokrasinin en temel taşlarından biri olduğunu söyledi. Devletle vatandaş arasında köprü vazifesi gören muhtarların belediye ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduklarına vurgu yapan Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak muhtarlarımızla her zaman görüş halindeyiz. Belediye olarak tüm mahallelerimize yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Muhtarlarımızla birlikte el ele vererek tüm mahallelerimizi daha modern bir hale getirmek için çalışıyoruz. Muhtarlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Muhtarlar ise her mahalleye yapılan yatırımlardan dolayı Başkan Topaloğlu ve Kemer Belediyesi çalışanlarına teşekkür etti.