GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-04-2020 16:51

Tekirova’da kaldırım ve aydınlatma çalışması

Kemer Belediyesi, Tekirova Mahallesi’nde yıllardır süren kaldırım ve aydınlatma sorunlarını çözüme kavuşturuyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Necati Topaloğlu, “Yaklaşık 30 yıldır yapılmayan kaldırım ve aydınlatma çalışmalarına başladık. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yıllardır çözülemeyen bu sorunu gidermiş olacağız” dedi.

Tekirova’da kaldırım ve aydınlatma çalışması

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi, Tekirova Mahallesi’ndeki Amara yolunun yıllardır yapılmayan kaldırım ve aydınlatma sorunu çözülüyor. Başkan Necati Topaloğlu’nun göreve gelmesiyle çalışmalarına aralıksız devam eden belediye ekipleri, vatandaşların ve ilçeye gelen turistlerin akşam saatlerinde tedirginlikle geçtiklerin aydınlatma çalışmalarına başladı. Ekipler, halkın ve turistlerin daha güvenli yürümeleri için de kaldırım çalışmalarına hızla devam ediyor.

Çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Necati Topaloğlu, “Koronavirüse karşı aldığımız tedbirlere devam ederken ilçemizdeki genel çalışmalar da devam ediyor. Belediye ekiplerimiz, Göynük ve Tekirova Mahallelerimizde yol ve kaldırım çalışmalarımıza hızla devam ediyor. Koronavirüsün yanı sıra halkımıza karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Tekirova Mahallesi’nde yaklaşık 30 yıldır yapılamayan 1,5 kilometrelik yolda da kaldırım ve aydınlatma çalışmalarının devam ettiğini belirten Topaloğlu, “Bu yoldan giden herkes tedirgin olarak geçiyordur. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yıllardır çözülemeyen bu sorunu gidermiş olacağız. Şimdiden Kemer halkına hayırlı olsun” diye konuştu.

Öte yandan, Başkan Topaloğlu, Tekirova Mahallesi’nde kurulan semt pazarını da ziyaret ederek, alınan tedbirleri denetledi ve pazar esnafına kolaylıklar diledi.