YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-06-2020 15:41   Güncelleme : 16-06-2020 15:41

Taş: Başarısızlıklarını gizlemeye çalışıyorlar

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar'ın Serik ile ilgili iddialarına sert tepki gösterdi. Taş, yaptığı açıklamada, “Başarısız belediyeciliklerini bu tür iftiralarla gizlemeye çalıştıkları aşikârdır. Buradan meydan okuyorum! Yiğitçe, mertçe diyorum ki; elinde herhangi bir bilgi, belge ve delil olup da emniyet ya da savcılığa vermeyen namerttir, alçaktır, müfteridir. İl Başkanını derhal istifaya davet ediyorum” dedi.

Taş: Başarısızlıklarını gizlemeye çalışıyorlar

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar'ın Serik ile ilgili iddialarına sert tepki gösterdi. Taş, yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkanı Muhittin Böcek’e dair yaptığım açıklamalardan CHP İl Başkanı Nusret Bayar rahatsız olmuş olacak ki partim ve şahsımla ilgili gerçek dışı iftiralarda bulunmuştur. Boğaçayı ve Konyaaltı’ndan gelen pis kokuları, sivrisinek sorununu, 3 kat artan su faturalarını, işçi sürgünlerini, işten çıkarmaları ve başarısız belediyeciliklerini bu tür iftiralarla gizlemeye çalıştıkları aşikârdır” dedi.

‘KES-KOPYALA-YAPIŞTIR’

“Bir haber sitesinde CHP’nin kalemşoru tarafından direkt şahsımı ve partimi hedef alan çirkin iftiralar, yalan haberler yayınlanmıştır” diye Taş sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu saldırı itibar suikastçıları tarafından haber sitesinden "kes-kopyala-yapıştır" yöntemiyle alınarak, hiçbir belge ve delil olmaksızın organize biçimde sürdürülmüştür. CHP İl Başkanı yaptığı basın açıklamasında şahsımı hedef alarak gerçek dışı bilgilerle bu iftiraya ortak olmuştur. Daha da ileri giderek, partimizin hizmetlerinde kullanılan İl Başkanlığı adına kayıtlı aracın plakasını dahi kamuoyuyla paylaşmıştır.”

‘DERHAL İSTİFAYA DAVET EDİYORUM’

Bayar'a meydan okuyan Taş, "Buradan meydan okuyorum! Yiğitçe, mertçe diyorum ki, elinde herhangi bir bilgi, belge ve delil olup da emniyet ya da savcılığa vermeyen namerttir, alçaktır, müfteridir. Her zaman olduğu gibi kirli siyaset üreten CHP zihniyeti yine yanıltmadı, Antalya’ya yakışmayan müfteri İl Başkanını derhal istifaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

(Haber Merkezi)