GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-08-2021 16:40   Güncelleme : 16-08-2021 16:40

Spor temalı tanıtım filmi!

Türkiye’nin önemli spor turizmi destinasyonu olma yolunda hızla ilerlen Kemer’de, ilçenin spor destinasyonu kimliğini daha büyük kitlelere ulaştırabilmek amacıyla belediye tarafından tanıtım filmi hazırlandı. Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer hayata geçirdiğimiz projeler ve organizasyonlar ile birlikte artık bir spor turizmi destinasyonu. Spor ve İlçenin güzelliklerini bir arada anlattığımız yeni tanıtım filmimizde ilçeye marka değeri kazandıran alanlarda yer alıyor” dedi.

Spor temalı tanıtım filmi!

Şüheda PARTAL

 

Kemer, bölgenin coğrafi güzellikleri yanı sıra artık spor aktiviteleri ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Kemer'in spor destinasyonu kimliğini daha büyük kitlelere ulaştırabilmek amacıyla Kemer Belediyesi tarafından yeni bir tanıtım filmi hazırlandı. Tanıtım filminde Kemer'in coğrafi güzelliklerinin yanı sıra, tatilcilerin gezip görebileceği alanlar ile yeni tematik alanlar ve bölgede yapılan spor aktiviteleri yer alıyor. Spor dron teknolojisi ile çekimleri yapılan filmde aksiyon dolu sahneler izleyenlerden büyük beğeni topluyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada; “Kemer olarak eşsiz bir doğaya sahibiz ve bu güzelliklerimizi tanıtmak ve daha büyük kitlelere ulaştırabilmek amacıyla yeni bir tanıtım filmi hazırladık. Kemer hayata geçirdiğimiz projeler ve organizasyonlar ile birlikte artık bir spor turizmi destinasyonu. Spor ve İlçenin güzelliklerini bir arada anlattığımız yeni tanıtım filmimizde Kemer'e yeni kazandırdığımız ve bölgeye çok yakışan tematik alanlarımız; ters ev, taş kafe, skate park ve halk plajımız gibi ilçeye marka değeri kazandıran alanlarda yer alıyor. Yeni bir teknoloji olan spor dron ile çekimleri yapılan filmde Kemer'i çok farklı açılardan görme şansını bulacaksınız” dedi.