YAŞAM
Giriş Tarihi : 13-06-2024 22:08

Solmaz ve Topaloğlu’ndan Kurban Bayramı mesajı

Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı.

Solmaz ve Topaloğlu’ndan Kurban Bayramı mesajı

Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Bayramlar toplumun manevi bir zenginliği olup; birlik ve beraberliği sağlayan, insani vasıfları ön plana çıkaran, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı çok özel ve kutsal günlerdir. Unutmamalıyız ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılar paylaştıkça azalır. Bu vesile ile Kurban Bayramı’nın tüm Kemer halkımıza ve kamu çalışanlarına sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

TOPALOĞLU: BAYRAMDA DA VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ

Bayramların birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının pekiştiği günler olduğunu ifade eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise, mesajında şunlara yer verdi:

“Kurban Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin anlam kazandığı özel günlerdir. Sadece bayramlarda değil günlük yaşamımızda da çevremize karşı saygı ve hoşgörü çerçevesinde davranmalıyız. Akraba, eş ve dostlarımızı, öksüz ve yetimlerimizi her zamankinden daha fazla hatırlamaya özen göstermeliyiz. Kemer Belediyesi olarak bayramda temizlik işleri başta olmak üzere, zabıta ve veteriner hizmetlerimiz aksamadan devam edecek. Bayramda da vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, başta Kemer’imiz olmak üzere Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” (Haber Merkezi)

AdminAdmin