YAŞAM
Giriş Tarihi : 24-07-2020 00:29   Güncelleme : 24-07-2020 00:29

SKUT, Kemer'de deniz dibi temizliği yapacak

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Suda Arama Kurtarma Derneği'nin (SKUT) Kemer'deki sahillerde deniz dibi temizliği yapacağını açıkladı.

SKUT, Kemer'de deniz dibi temizliği yapacak

SKUT Başkan Yardımcısı Mustafa Bilyaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, SKUT ile iş birliği içerisinde projeler yapacaklarını söyledi. Kurban Bayramı sonrası Kemer'de deniz dibi temizliği yapılması planlandığını ifade eden Başkan Topaloğlu, "Kemer dünyanın ve Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonlarından biri. Kemer'deki denizin temizliği ve berraklığı yerli ve yabancı misafirleri her zaman cezbediyor. SKUT ile Kemer'deki sahillerimizde deniz dibi temizliği yaparak bu berraklığı daha da keskinleştirmek istiyoruz. Bayramdan sonra yapılacak olan etkinliğe Kemer Belediyesi olarak her türlü desteği vereceğiz" dedi.

Misafirperverliklerinden dolayı Topaloğlu'na teşekkür eden SKUT Başkan Yardımcısı Bilyaz ise Kemer'de deniz dibi temizliği yaparak farkındalık yaratmak istediklerini ve vatandaşlardan bu konuda daha duyarlı davranmalarını istedi.

Bilyaz, deniz dibi temizliği etkinliği için desteklerini esirgemeyen Topaloğlu'na teşekkür etti. (Haber Merkezi)