GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 12-07-2020 19:33   Güncelleme : 12-07-2020 19:33

Serinlemek için girdiği ırmakta boğuldu

Arkadaşı ve kardeşiyle piknik yapmak için Serik ilçesine gelen Caner Aykurt (31), serinlemek için girdiği ırmakta boğularak hayatını kaybetti. Olay yerinde fenalık geçiren Aykurt'un kardeşi ile arkadaşına sağlık ekibi müdahale etti.

Serinlemek için girdiği ırmakta boğuldu

Olay, dün öğle saatlerinde Serik ilçesinin Belkıs Mahallesi Köprüçay Irmağı Şahintepesi Piknik Alanı'nda meydana geldi. Antalya'da yaşayan ve arkadaşı ve kardeşiyle piknik yapmak için Serik'e gelen Caner Aykurt, sıcaktan bunalınca serinlemek için ırmağa girdi. Bir süre sonra suda çırpınan Caner Aykurt'u gören kardeşi Cüneyt Aykurt ve arkadaşı Osman Tanay, çevredekilerden yardım istedi. Bölgede piknik yapanlar, ırmağa girip Aykurt'u çıkardı. Çağırılan sağlık ekiplerinin yaklaşık 30 dakika boyunca kalp masajı uyguladığı Caner Aykurt, kurtarılamadı.

Caner Aykurt'un cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından Serik Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Olay yerinde fenalık geçiren Aykurt'un kardeşi Cüneyt Aykurt ile arkadaşı Osman Tanay’a sağlık ekibi müdahale etti.

(DHA)