GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-09-2021 16:34   Güncelleme : 26-09-2021 16:34

Sercan ve Bayram’ın mutlu günü!

Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ile Nuray Minta’nın kardeş saydıkları Sercan Çetinkaya ile Bayram Kocabaşoğlu, Kemer Botanik Beach’te dünya evine girdi. Çok sayıda siyasi, esnaf ve vatandaşın katıldığı düğün töreninde çiftin nikahını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı.

Sercan ve Bayram’ın mutlu günü!

Şüheda PARTAL

Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ile Nuray Minta’nın kardeş saydıkları Sercan Çetinkaya ile Bayram Kocabaşoğlu’yla dünya evine girdi. İsmail Selami Minta ve eşi Azime Minta, Nuray Minta, Damadın annesi Keziban Kocabaşoğlu ve gelinin babası Mehmet Çetinkaya kapıda davetlileri karşıladı. Kemer Botanik Beach’te düzenlenen düğüne Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yanı sıra çok sayıda siyasi, esnaf ve vatandaş katıldı.

Sercan ve Bayram çiftinin ilk danslarını yaparak başlayan düğün, Çiftin nikahını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün kıymasıyla devam etti.

Takı merasiminin ardından, düğüne katılan davetliler bol bol oynayarak eğlendi. Düğüne çok sayıda yakın akrabaları ve dostları katılan çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, ailelerinin mutlulukları ise gözlerden kaçmadı.

Kemer Botanik Beach’te düzenlenen düğüne Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yanı sıra çok sayıda siyasi, esnaf ve vatandaş katıldı.

Bizde Kemer Gözcü Ailesi olarak Sercan ve Bayram çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.