YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-05-2020 16:48   Güncelleme : 22-05-2020 16:48

‘Şeker tadında bir bayram diliyorum’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Topaloğlu mesajında, “Evlerimizde, ailelerimizle hep birlikte kutlayacağımız bu bayramda tüm halkımızın şeker tadında bir bayram geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

‘Şeker tadında bir bayram diliyorum’

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramların, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günler olduğunu kaydeden Başkan Topaloğlu, "Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı Ramazan ayını geride bırakarak, Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Evlerimizde, ailelerimizle hep birlikte kutlayacağımız bu bayramda tüm halkımızın şeker tadında bir bayram geçirmesini temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında evlerimizde geçireceğimiz bu Ramazan Bayramı’nda, halkımıza hizmet vermek için görevleri başında olacak sağlık çalışanlarımıza, güvenlik güçlerimize, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan her çalışanımıza da teşekkür eden Başkan Topaloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ramazan Bayramı’nın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.