YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-07-2020 01:10   Güncelleme : 25-07-2020 01:10

Şampiyonun adı sosyal tesislerde

Kemer’in gururu Dünya Karate Şampiyonu Müşerref Özdemir’in adı Arslanbucak Mahallesi’ndeki belediye sosyal tesislerine verildi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Biz her zaman sporun ve sporcuların yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Kızımıza bundan sonraki spor hayatında başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Şampiyonun adı sosyal tesislerde

Arslanbucak Mahallesi’nde mülkiyeti Kemer Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde yapım çalışmaları tamamlandı. Daha önce Kemer Belediye Meclisi’nde Şili’de dünya karate şampiyonu olan Müşerref Özdemir’in adının verilmesinin karara bağlanmasının ardından, şampiyon karatecinin adının yazılı olduğu tabela da tesislerde yerini aldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Müşerref Özdemir’in Şili’de düzenlenen Dünya Karate Şampiyonası’nda kendi kilosunda dünya şampiyonu olduğunu hatırlatarak Kemer’i gururlandırdığını söyledi. Topaloğlu, Özdemir’i elde ettiği başarısından dolayı meclis kararıyla 50 tam altınla ve antrenörü Emin Akar’ı da 10 tam altınla ödüllendirdiklerini ifade ederek, “Arslanbucak Mahallesi’ndeki belediyemize ait sosyal tesise kızımızın ismini buraya verecektik. Bu kararı meclis kararıyla aldık. Sosyal tesislerindeki çalışmalar bitti ve kızımızın ismini buraya verdik. Biz her zaman sporun ve sporcuların yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Kızımıza bundan sonraki spor hayatında başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

(Haber Merkezi)