SPOR
Giriş Tarihi : 10-07-2024 16:59

Şampiyon Sude’ye kaymakamlıktan ödül

Romanya’da düzenlenen Yıldızlar Balkan Judo Şampiyonası’nda 40 kiloda üçüncü olan Göynük Ortaokulu Öğrencisi ve 07 Kemer GS Kulübü sporcusu Sude Akan, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz’ı ziyaret etti. Akan’ı tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen Kaymakam Solmaz, Akan’a başarılarından dolayı hediye çeki verdi.

Şampiyon Sude’ye kaymakamlıktan ödül

Şüheda PARTAL

Spor Toto Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 40 kiloda Türkiye Şampiyonu olarak, Balkan ve Avrupa Şampiyonalarına katılmaya hak kazanan Göynük Ortaokulu öğrencisi ve 07 Kemer GS Kulübü sporcusu Sude Akan, Romanya’da gerçekleştirilen Yıldız Balkan Şampiyonası’nda da üçüncü olarak Kemer’in gururu olmuştu.

KAYMAKAM SOLMAZ’DAN ÖDÜL

Şampiyon Sude Akan, Kemer Gençlik Spor İlçe Müdürü Raziye Saka ve Antrenörü Zehra Aslan Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz’ı ziyaret etti. Şu ana kadar elde ettiği başarılarından dolayı Akan’ı tebrik eden Kaymakam Solmaz, “Spor Kültürün, Yeteneğin Geleceğin Olsun” projesi kapsamında Akan’a hediye çeki verdi.

Kaymakam Solmaz, 20-21 Temmuz tarihlerinde Kocaeli’nde gerçekleştirilecek olan “Yıldızlar Judo Avrupa Şampiyonasında” da Türkiye’yi ve Kemer’i temsil edecek Akan’a başarılar diledi.

AdminAdmin