SPOR
Giriş Tarihi : 27-04-2022 23:37

Şampiyon karatecilerden Topaloğlu’na ziyaret

Sivas’ta düzenlenen Minik ve Yıldızlar Karate Şampiyonası’nda altın ve gümüş madalya kazanarak ülkemizi Balkan Şampiyonası’nda temsil edecek Naz Bakaç, Mislina Demircan ve Savelii Poplaukhin, antrenörleri Emin Akar ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Şampiyon karatecilerden Topaloğlu’na ziyaret

Şüheda PARTAL

Sivas’ta 2 bin 571 sporcunun katılımıyla düzenlenen Minikler-Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası’nda Kemer Akar Spor Kulübü sporcularından Naz Bakaç, kendi kilosunda Türkiye şampiyonu, Mislina Demircan ve Savelii Poplaukhin ise kendi kilolarında Türkiye ikincisi oldu. Altın ve gümüş madalya kazanarak ülkemizi Bosna Hersek’te yapılacak Balkan Şampiyonasında temsil edecek şampiyon karateciler, Kemer Akar Spor Kulübü Başkanı ve antrenörü Emin Akar ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Naz Bakaç, Msilina Demircan ile Savelii Poplaukhin’i tebrik etti.

Kemer Belediyesi olarak spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını ve olmayı sürdüreceklerini belirten Başkan Topaloğlu, “Sporcularımız Sivas’ta düzenlenen şampiyonada 1 altın 2 de gümüş madalya kazandı. Kendilerini tebrik ediyorum. Bu sporcularımız 3-5 Haziran tarihleri arasında Bosna-Hersek’te yapılacak olan Balkan Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek. Sporcularımıza her türlü desteği vermeye hazırız. Kendilerine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonrası Başkan Topaloğlu, sporculara çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

AdminAdmin