YAŞAM
Giriş Tarihi : 29-10-2019 09:04

Sağlık Sen'den temiz çevre etkinliği

Sağlık Sen Antalya Şubesi yönetimi ve üyeleri, 'Sağlık Sen ile Temiz Bir Çevre' etkinlikleri kapsamında Kemer'in Alacazu Cennet Koyu'nda çevre temizlik etkinliği gerçekleştirdi.

Sağlık Sen'den temiz çevre etkinliği

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, etkinlikle çevre temizliğine farkındalık oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Kuluöztürk, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmanın, herkesi görevi olduğunu aktardı. Başkan Kuluöztürk, “Sendika olarak her alanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Alacasu Cennet Koyu'nda gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına, bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla, 'Sağlık Sen ile Temiz Bir Çevre' etkinliği gerçekleştirdik" diye konuştu.

Amaçlarının doğayı ellerinden geldiğinde temizleyip yarınlara güzel bir doğa bırakmak olduğunu anlatan Kuluöztürk, “Etkinliğimize 7'den 70'e katılım sağladık. Eldivenlerimizi takıp çöp poşetleri eşliğinde hem koyu, hem de koyun bitişiğindeki ormanlık alanda temizliğimizi gerçekleştirdik. Bizler için gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir deniz, bir sahil ve doğa bırakmaktan daha sevindirici ne olabilir" dedi.

(DHA)