ANTALYA
Giriş Tarihi : 22-05-2020 16:45   Güncelleme : 22-05-2020 16:45

Rengarenk şekerler vitrinleri süsledi

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala rengarenk şeker, çikolata ve tatlılar, pastanelerin vitrinlerini süslemeye başladı.

Rengarenk şekerler vitrinleri süsledi

'Her cebe uygun şeker ve çikolata' sloganıyla Ramazan Bayramı'nı karşılamaya hazırlanan Özlem Pastanesi, Lara ve Meltem şubelerinde bayramlık tatlı, şeker ve çikolata siparişlerini almaya başladı. Hazırladıkları özel şeker vitrini ile hem göze hem de damağa hitap eden işletmede, tepsi tatlı siparişleri de veriliyor.

Bayram arifesine kadar siparişleri yetiştirmek için üretim merkezinde gece gündüz çalışacaklarını belirten işletme müdürü Cengiz Ayne, özel kutulu şeker ve çikolataların her bayram olduğu gibi bu yıl da en çok satılan ürünler olduğunu kaydetti. Çikolataların yanı sıra draje ve tepsi tatlılara olan ilgi de oldukça yüksek.

Koronavirüs (Covid-19) kısıtlamaları nedeniyle Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olmasından dolayı siparişlerin Cuma günü ve bayram arifesi olan Cumartesi gününe yoğunlaştığını anlatan Ayne, "Müşterilerimiz telefonla bize ulaşarak siparişlerini veriyor. Ziyaretlerin bu bayram az olması satışları bir nebze etkilese de, insanlar bu sefer bayram ziyaretine gelecek misafirleri için değil kendileri ve çocukları için tatlı ve çikolata siparişi veriyor" dedi.

Tatlı fiyatlarının her cebe uygun olarak düzenlendiğini vurgulayan Cengiz Ayne, baklavalarda kilo fiyatların 80 ile 120 TL arasında, çikolatalarda ise 65- 130 TL arasında değiştiğini söyledi.

(DHA)