YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-12-2020 15:02   Güncelleme : 23-12-2020 15:02

Refüjlerde düzenleme

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde orta refüjlerde mevsimlik çiçek dikimi ve ağaç budama çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler ayrıca, koronavirüs tedbirleri kapsamında, haftada 3 gün olmak üzere Kaymakamlık, Adliye, Göç İdaresi ve diğer resmi kurumları dezenfekte ediyor.

Refüjlerde düzenleme

Şüheda PARTAL

Kemer'in çevresinin daha düzenli ve estetik görünmesi için çalışan Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, orta refüjlerde ve belediye binasının çevresinde düzenleme çalışmalarını tamamladı. Göynük Mahallesinde halkın kullanımına kazandırılan ana yollardaki refüjlerde de çiçek ekimi ve düzenleme çalışması yapan ekiplerin, ilçe genelindeki çalışmalarına devam edecekleri belirtildi.

KORONAVİRÜSLE SAVAŞMAYA DEVAM

Öte yandan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, koronavirüse karşı alınan tedbirleri de uygulamaya devam ediyor. İlçe genelindeki parklar ve oyun gruplarını da düzenli aralıklarla ilaçlayan belediye ekipleri, ilçe genelindeki ana yollar, caddeler ve kaldırımlarda ile otobüs ve taksi duraklarını da dezenfektesini sağlıyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak, koronavirüsün ülkemizde görüldüğü günden itibaren tedbirlerimizi almaya başladık. Belediye ekiplerimiz ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Okullar, resmi kurumlar, parklar ekiplerimiz tarafından ilaçlanıyor. Bu işin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Kurallara uymamız şart” diye konuştu.