YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-11-2021 21:39   Güncelleme : 03-11-2021 21:39

Rahman Şeker, muhtarlarla buluştu

Yerel seçimlerde AK Parti’den Kemer Belediye Başkan Aday Adayı olan İş insanı ve turizmci Rahman Şeker, Sailor’s Beach Otel’de muhtarlar ve eşleriyle yemekte buluştu. Şeker, muhtarlarla Kemer’in mevcut durumu ve geleceği hakkında konuşurken, fikir alışverişinde bulundu.

Rahman Şeker, muhtarlarla buluştu

Şüheda PARTAL

Yerel seçimlerde AK Parti’den Kemer Belediye Başkan Aday Adayı olan iş insanı ve turizmci Rahman Şeker, Kemer’deki muhtarlar ve eşlerine Kiriş Mahallesi’nde bulunan Sailor’s Beach Otel’de yemek verdi. Şeker, muhtarlarla Kemer’in mevcut durumu ve geleceği hakkında konuşurken, fikir alışverişinde bulundu. Muhtarlar, aileleriyle birlikte sıcak ve samimi bir ortamda kendilerini ağırlayan Rahman Şeker’e teşekkür etti.

Şeker ise Kemer’in mahallelerinde yönetim ve yürütmeyi aktif bir şekilde üstlenen muhtarları ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, “Devletimizi Kemer’imizde temsil eden kıymetli muhtarlarımız ve değerli aileleriyle akşam yemeğinde bir araya geldik. Kemer’in geleceği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Muhtarlarımıza ve eşlerine teşekkür ediyorum” dedi.