TURİZM
Giriş Tarihi : 13-06-2024 22:12

Qualista Beach, en iyi ilk 10 arasında

Bir seyahat dergisi tarafından Türkiye genelindeki beach club’lar arasında yaptığı değerlendirmede Kemer Ayığışı Koyunda bulunan Qualista Beach ilk 10 arasında yer aldı.

Qualista Beach, en iyi ilk 10 arasında

Şüheda PARTAL

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer, otellerin yanı sıra diğer işletmelerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Yabancı turistlerin yanı sıra yerli turistlerinde büyük ilgi gösterdiği Kemer’de yaz sezonun da gelmesiyle sahiller dolup taşıyor. Doğal güzellikleri, yeme-içme-eğlence etkinlerinin yanı sıra tertemiz deniziyle göz kamaştıran Kemer’de sahildeki işletmelerde yoğun ilgi görüyor.

Ünlü bir seyahat dergisi tarafından ülke genelinde yapılan değerlendirmeler sonucu il 10 beach club belirlendi. Yemeklerinden kokteyllerine, DJ performansından canlı sahnelere farklı konseptleriyle dikkat çeken en farklı ve en iyi beach club’lar arasında Kemer’in Ayışığı Koyunda bulunan Qualista Beach ilk 10 arasında yer aldı. Tarzı ve atmosferiyle sadece turistlerin değil Antalyalıların da gözdesi olan Qualista Beach, Türkiye genelinde yapılan seyahat dergisinin jüri değerlendirmesiyle Antalya’dan ilk 10 arasına giren tek beach oldu.

AdminAdmin