YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-06-2020 15:42   Güncelleme : 16-06-2020 15:42

Polat’ın acı günü!

Kemer’de uzun yıllar sahne alan ve O Ses Türkiye Yarışması finalistlerinden olan Koray Polat’ın kendisi gibi sanatçı olan 64 yaşındaki annesi Güler Kin, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kemer’in sevilen isimlerinden olan Polat’ı acı gününde sanatçı dostları yalnız bırakmazken, Kin’in cenazesi Antalya’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Polat’ın acı günü!

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer’in sevilen isimlerinden ve uzun yıllar ilçede sahne alan Koray Polat’ın kendisi gibi sanatçı olan 64 yaşındaki annesi Güler Kin, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Asıl mesleği fizyoterapistlik olmasına rağmen uzun yıllar Türk Sanat Müziği sanatçılığı yapan Kin, Antalya’da toprağa verildi.

O Ses Türkiye Yarışması finalistlerinden de olan Koray Polat’ı bu acı günüde sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Cenazeye çok sayıda kişi katılırken Kin’in 3 yıldan bu yana kanser tedavisi olduğu öğrenildi.

Bizlerde Kemer Gözcü Ailesi olarak merhume Güler Kin’e Allah’tan rahmet, başta Koray Polat olmak üzere tüm dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.