ANTALYA
Giriş Tarihi : 24-07-2020 00:24   Güncelleme : 24-07-2020 00:24

Podolski'den dondurma ikramı

Serik ilçesindeki Regnum Carya yönetimi uzun yıllardır işbirliği gerçekleştirdiği acenteleriyle keyifli bir kokteylde bir araya geldi. 2020 yeniliklerinin acentelerle paylaşıldığı gecede, Antalyaspor'un yıldız futbolcusu Lukas Podolski de davetlilere kendi markası olan dondurmalarından ikram etti.

Podolski'den dondurma ikramı

Yeni sezona fark yaratan yeniliklerle giren Regnum Carya acenteleriyle bir araya geldi. 2020 sezonunda gerçekleştirilen yeniliklerin paylaşıldığı kokteylde bu yıl ziyaretçilerin deneyimine sunulan ve mutfağından dekorasyonuna geleneksel Türk pastanesi izleri taşıyan Nazar Bakery'nin yanı sıra The Cave ve yeni restoranların da tanıtımı yapıldı.

Keyifli kokteylin bir de sürpriz konuğu vardı. Alman Milli Takımı eski futbolcularından ve şimdilerde Antalyaspor'da top koşturan yıldız futbolcu Lukas Podolski, kendi markası dondurmalarını davetlilere elleriyle ikram etti.

Lukas Podolski, DHA muhabirine yaptığı açıklamada, "Burayı çok seviyorum. Bu Antalya'ya ilk gelişim değil, daha önce de sık sık geldim. Antalya'yı ve Türkiye'yi seviyorum. Antalyaspor olarak ligin ikinci yarısında güzel oynadık. Güvendeyiz ve bu en önemli olan şey. Bugün dondurma yapmaya çalışıyoruz. Umarım beğenirler, çünkü insanlar beni seviyor. Hem saha içerisinde hem de saha dışında. Şu anda bunu dondurma ile başarmaya çalışıyoruz. Umarım Antalya'da dükkan açabiliriz, bu harika olur" dedi.

(DHA)