GÜNDEM
Giriş Tarihi : 14-10-2020 16:20   Güncelleme : 14-10-2020 16:20

Piknikte stres attılar!

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi'nde üniversiteye hazırlanan öğrenciler piknik etkinliğinde bir araya gelerek stres attı. Etkinliğe katılan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kurs merkezinde eğitimlerin yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Hep ders olmamalı, biraz da ders dışı etkinlikler yapılmalı. Öğrencilerimiz özellikle öğretmenlerden ve verilen eğitimden çok memnun olduklarını söylediler. Buda bizim için çok iyi bir haber” dedi.

Piknikte stres attılar!

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi'nde üniversite hazırlık kursları hız kesmeden devam ediyor. Yoğun ders programı arasında stres atmak isteyen öğrenciler evlerinde hazırladıkları birbirinden farklı lezzetleri merkez bahçesinde düzenlenen etkilikle arkadaşları, öğretmenleri ve konuklar ile paylaştı.

Öğrencileri yalnız bırakmayan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, öğrenciler ile bir bir ilgilenirken, derslerde gelinen son durumu da kendilerinden öğrendi. Kurs merkezinde eğitimlerin yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Topaloğlu “Kurs Merkezi müdürümüz, öğretmen arkadaşlar ve öğrenciler ile birlikte kaynaşma pikniği düzenlemişler. Mesafeleri de güzelce ayarlamışlar. Çocuklar evlerinde ne hazırlamışlarsa, getirmişler. Çok güzel bir ortam oldu. Tabii hep ders olmamalı, biraz da ders dışı etkinlikler yapılmalı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Asım Yıldırım, Kurs Müdürümüz Suat Göv, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz ile görüştüm, çok mutlu ve özellikle öğretmenlerden, verilen eğitimden çok memnun olduklarını söylediler. Buda bizim için çok iyi bir haber. Çünkü bir öğretmen, öğrencisini ne kadar severse o derste mutlaka başarılı olacaktır” dedi.

Öğrenciler de yoğun bir hazırlık içinde olduklarını ve zaman zaman bu tarz etkinlikler ile stres attıklarını, eğitime verdikleri destek için Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ettiklerini söylediler.