GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-05-2021 15:22   Güncelleme : 26-05-2021 15:22

Pazar yeri yenileniyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kemer’de pazartesi günleri kurulan sebze-meyve pazarının bulunduğu alanı yeniliyor. Büyükşehir ve Kemer Belediyelerinin ortaklaşa çalışması sonrası oluşturulan Kemer Kapalı Pazar Yeri projesinin yapımına ise 15 Ekim’de başlanacak. 3 bin 100 metrekarelik alanda yapılacak proje sonrası alan hem kapalı Pazar yeri hem de otopark olarak hizmet verecek.

Pazar yeri yenileniyor!

Şüheda PARTAL

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Kemer’de pazartesi günleri kurulan sebze-meyve pazarının bulunduğu 491. Sokak’ta düzenleme yapacak. Büyükşehir ve Kemer Belediyelerinin ortaklaşa çalışması sonrası oluşturulan Kemer Kapalı Pazar Yeri projesinin ihalesi ise Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşti. 3 bin 100 metrekarelik alanda 15 Ekim’de başlanacak düzenleme sonrası alan, hem kapalı kapalı pazar yeri hem de otopark olarak hizmet verecek.

Kemer Belediyesi sosyal medyadan yaptığı paylaşımda ise, “Kemer Kapalı Pazar Yeri İhalesi Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirildi. Mevcut pazar alanında gerçekleştirilecek olan proje ile Kemer yeni bir pazar yerine (otopark) kavuşacak. Kemer Belediyesi olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ortak çalışmalarımız devam edecek. Projeye ilk kazma 15 Ekim 2021 tarihinde vurulacak. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür ediyoruz” denildi.