YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-12-2021 20:36   Güncelleme : 21-12-2021 20:36

Parklarda ücretsiz internet dönemi başlıyor

Sosyal belediyecilik anlamında ilçe genelindeki parklarda vatandaşa ücretsiz internet hizmeti vermeyi amaçlayan Kemer Belediyesi, ilk projesini Atatürk Parkı’nda gerçekleştirdi. Mustafa Ertuğrul Aker Parkında da uygulanacak proje sayesinde yerli ve yabancı misafirler internet hizmetinden ücretsiz faydalanabilecek.

Parklarda ücretsiz internet dönemi başlıyor

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi, Atatürk Parkına Wi-Fi cihazları yerleştirerek vatandaşlara ücretsiz internet hizmeti sunuyor. İnternet hizmet ağını genişletmeyi hedefleyen Kemer Belediyesi, Mustafa Ertuğrul Aker Parkında da ücretsiz internet hizmeti vereceği bildirildi. Bu şekilde Kemer’e gelen yerli ve yabancı misafirler de ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Teknoloji çağının en temel yapısı olan internet, hayatımızın bir parçası oldu. Sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda, vatandaşlarımıza ücretsiz ve güvenilir internet hizmeti sunuyoruz. Ücretsiz internet hizmetimizi ilk olarak Atatürk Parkında gerçekleştirdik. Bu doğrultuda diğer parklarımızda da çalışmalarımız devam edecek” dedi.