GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-08-2021 17:50   Güncelleme : 27-08-2021 10:39

Özdemir’den Gemici ve TopAloğlu’na ziyaret

Finlandiya’nın Tampera kentinde düzenlenen Ümit Genç U21 Avrupa Karate Şampiyonasında Avrupa üçüncüsü olan Özdemir Kemer Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Milli karateci Müşerref Özdemir, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici ve Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Kaymakam Gemici, “Ülkemizi Uluslararası alanda başarıyla temsil eden ve bizlere büyük gurur yaşatan genç sporcumuz Müşerref Özdemir’i kutluyorum” dedi. Özdemir ise aldığı derecinin öneminin farkında olduğunu ancak yoluna durmadan çalışarak devam edeceğini kaydetti.

Özdemir’den Gemici ve TopAloğlu’na ziyaret

Şüheda PARTAL

Finlandiya’nın Tampera kentinde düzenlenen Ümit Genç U21 Avrupa Karate Şampiyonası’nda 48 kiloda Avrupa üçüncüsü olan Özdemir Kemer Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Milli karateci Müşerref Özdemir, babası ve aynı zamanda antrenörü olan Tahsin Özdemir ve U21 kategorisinde mücadele eden ablası Duygu Özdemir ile birlikte Kemer Kaymakamı Yücel Gemici’yi makamında ziyaret etti.

Kemer'in gururu Müşerref Özdemir’in Avrupa üçüncüsü olduğunu hatırlatan Kaymakam Gemici “Ülkemizi Uluslararası alanda başarıyla temsil eden ve bizlere büyük gurur yaşatan genç sporcumuz Müşerref Özdemir’i kutluyorum” dedi.

BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Milli karateci Müşerref Özdemir, Kaymakamlığın ardından babası Tahsin Özdemir ve ablası Duygu Özdemir ile birlikte Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Topaloğlu, Müşerref Özdemir’in 45 ülkeden bin 8 sporcunun katıldığı şampiyonada Avrupa üçüncüsü olduğunu hatırlattı. Topaloğlu, milli karatecinin daha önce dünya şampiyonu olduğunda Kemer’e büyük bir gurur yaşattığına değinerek, “Müşerref son katıldığı şampiyonada Avrupa üçüncüsü olarak bizlere tekrar bir gurur yaşattı. Kendisini ve ailesini tebrik ediyorum. Başarıları daim olsun. Kemer Belediyesi olarak her zaman yanında olduk ve üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” diye konuştu.

Babası ve antrenörü olan Tahsin Özdemir ise yaptığı açıklamasında, “Aslında bizim hedefimiz daha büyüktü. Ama sakatlılar ve hastalıklar buna mani oldu. Her şeye rağmen buna da şükür. Sonuçtan pek memnun olmasak da aldığımız derece güzel. Yılmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Milli karateci Müşerref Özdemir de aldığı derecinin öneminin farkında olduğunu ancak yoluna durmadan çalışarak devam edeceğini kaydetti.

Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Asım Yıldırım’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Topaloğlu, milli karateci ve beraberindekilere hediye verdi.