GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 12-11-2022 01:42

Özcan, yaşam savaşını kaybetti!

25 Ekim'de 2 liralık tuvalet ücreti yüzünden tartıştığı Rus Uyruklu R.K.’nın attığı yumruk sonrası yere düşerek başından yaralanan ve beyin kanaması şüphesi ile sevk edildiği özel bir hastanede tedavi altına alınan tuvalet işletmecisi Mehmet Özcan, yaşamını yitirdi. Kanser hastası olduğunu ve bir engelli kızı bulunan Özcan'ın cenazesi, Kurşunlu Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Özcan, yaşam savaşını kaybetti!

Kemer Belediyesi otopark alanındaki tuvaleti işleten Mehmet Özcan, 25 Ekim'de ihtiyacını giderdikten sonra 2 TL'lik ücreti ödemeyen Rus turist R.K. ile tartıştı. R.K.'nin attığı yumrukla yere yığılan Özcan, başını çarptı. Çevredekiler tarafından çağrılan ambulansla hastaneye götürülen Özcan, tedavisinin ardından buradan ayrıldı. Bir süre sonra işine dönen Özcan, yeniden fenalaştı. 112’yi arayan vatandaşların bilgi vermesi sonucu ambulans olay yerine intikal ederek Özcan’ı Kemer Devlet Hastanesi Acil Servisine götürdü. İlçe Emniyet müdürlüğü ekipleri yaklaşık 60 kişiyi sorgularken olayın nasıl olduğunu 2 saat içinde kamera kayıtları ortaya çıkararak, Rus turisti gözaltına aldı.

YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

Kemer Devlet Hastanesine giden Mehmet Özcan’ın ise kendi isteği ile tedavi olmak istemediğini ifade ederek acil servisten ayrıldı. Daha sonra durumu ağırlaşan ve beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Özcan, çağrılan ambulansla önce Kepez Devlet Hastanesi'ne, daha sonra özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Özcan, beyin kanaması nedeniyle yaşamanı yitirdi.

Kanser hastası olduğunu ve bir engelli kızı bulunan Mehmet Özcan'ın cenazesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kurşunlu Mezarlığı'nda toprağa verildi. Rus turist R.K. ise tutuklanarak Antalya Cezaevine gönderildi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin