GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-06-2020 15:24   Güncelleme : 14-06-2020 13:37

‘Otel kalitesinde bir park’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatları doğrultusunda yeniden düzenlenen Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkı ve belediyeye ait halk plajı hizmete açıldı. Parkın içerisinde her şeyin hazır olduğunu ifade eden Başkan Topaloğlu, “Duş yerleri, kafe, tuvaletler, şezlonglar, voleybol sahası, gölgelikler hazır. Belediyemizin işletmiş olduğu bu parkın içerişinde 5 yıldızlı otelde olan her şey var” dedi.

‘Otel kalitesinde bir park’

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatları doğrultusunda Mustafa Ertuğrul Aker Parkı ve belediyeye ait halk plajı yeniden düzenlenerek halkın kullanımına sunuldu. Park içerisinde yapılan düzenlemeler kapsamında, duş kabinleri, soyunma odaları, tuvaletler, çay bahçesi, oturma alanları ve plajdaki genişletme çalışmaları ile halkın daha refah bir ortamda vakit geçirebilmelerine olanak sağlandı. Normalleşme sürecine girildiği günden itibaren özellikle sıcak yaz günlerinin akşam saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşların, park içerisinde ve sahilde yoğunluk oluşturmaya başladı.

Belediyeye ait çay bahçesinde vakit geçirmek isteyen vatandaşların, belediye ekiplerinin hazırladığı birbirinden lezzetli pasta, kek ve içeceklerin tadına bakarken, bazı vatandaşların da yeniden düzenlenerek Kemer’e yakışan bir plaj haline getirilen sahilde yürüyüş yapmayı tercih ediyor. Sahilde vakit geçiren vatandaşlar, Kemer’in berrak denizine karşı dinlenerek, aileleriyle güzel vakit geçirme imkanı elde ediyor.

OTEL KALİTESİNDE BİR PARK

Belediye Başkanı Topaloğlu yaptığı açıklamasında, Mustafa Ertuğrul Aker Parkı içerisinde daha önce çarpık yapılaşmaların olduğunu belirterek, göreve geldiklerinden sonra parkın içerisini temizlediklerini ve düzene soktuklarını söyledi. Parkın içerisinde her şeyin hazır olduğunu ifade eden Topaloğlu, “Duş yerleri, kafe, tuvaletler, şezlonglar, voleybol sahası, gölgelikler hazır. evden eve nakliyat Belediyemizin işletmiş olduğu bu parkın içerişinde 5 yıldızlı otelde olan her şey var” dedi.

Topaloğlu, Kemer halkının her şeyin en iyisine layık olduğuna vurgu yaparak, “Kemer’ yaptığımız hizmetlere devam edeceğiz. Park içerisindeki kafede ufak tefek eksiklikler var. Çünkü yeni açıldı ama hepsi gideriliyor. Buraya gelen bir misafir, hamburgerinden köftesine, tatlısından tuzlusuna her şeyi bulacaklar. Uygun fiyatlarla isteyen herkes her lezzeti tadabilecek” diye konuştu.

Parka dinlenmek ve vakit geçirmek için gelen vatandaşlar parkın yeniden düzenlenerek daha güzel bir görünüme kavuşturmasından dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti.