EĞİTİM
Giriş Tarihi : 18-11-2021 19:33   Güncelleme : 18-11-2021 19:33

‘Onların başarılı olması bizim mutluluğumuzdur’

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde üniversiteye hazırlıklar son hızıyla sürüyor. 276 öğrencinin eğitim aldığı kurs merkezinde, öğrencilere ücretsiz yaprak testler, soru bankaları ve ayrıca dil öğrencilerine de İngilizce kitap setleri dağıtıldı. Gençlerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Çocukların geleceğini teminat altına almak boynumuzun borcudur. Kurs merkezimizde öğrencilerimiz için ücretsiz testler, soru bankaları ayrıca dil öğrencilerimiz için de İngilizce kitap setlerini ücretsiz olarak dağıttık. Onların başarılı olması bizim mutluluğumuzdur” dedi.

‘Onların başarılı olması bizim mutluluğumuzdur’

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde üniversiteye hazırlıklar son hızıyla sürüyor. 276 öğrencinin eğitim aldığı kurs merkezinde, geleceğe hazırlanan öğrencilere ücretsiz yaprak testler, soru bankaları ve ayrıca dil öğrencilerine de İngilizce kitap setleri dağıtıldı.

Gençlerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Geçen sene burada eğitim alan 160 öğrencimizin birçoğu hayallerindeki üniversitelerine kavuştu. Bu yıl bu sayı 276 oldu. Onların eğitimlerine destek vermek adına ücretsiz kurslarımız devam ediyor. Eğitim varsa gelecek var, sloganımız ile hareket ediyor ve geleceğimiz çocuklarımızın eğitimleri için her türlü desteği sağlıyoruz. Çocukların geleceğini teminat altına almak boynumuzun borcudur. Kurs merkezimizde öğrencilerimiz için ücretsiz testler, soru bankaları ayrıca dil öğrencilerimiz için de İngilizce kitap setlerini ücretsiz olarak dağıttık. Bu arada her hafta üniversite hazırlık deneme sınavlarımızda hız kesmeden devam ediyor. Onların başarılı olması bizim mutluluğumuzdur. Eğitime desteğimiz devam edecektir” dedi.

(Haber Merkezi)