YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-01-2022 19:05   Güncelleme : 18-01-2022 19:05

One More International, Kemer’de tanıtıldı

Network Marketing Şirketi One More International, Kemer’de tanıtıldı. One More İnternational girişimcileri için yapılan toplantıda firmanın hizmetleri ve çalışma alanları ile ilgili katılımcılara bilgiler verildi.

One More International, Kemer’de tanıtıldı

Şüheda PARTAL

Network Marketing Şirketi One More International, Avrupa Kickbox Şampiyonu Ozan Can’a ait Ozi Fight Club’da Antalya ve Kemer’den katılımcılar ile tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Girişimcilerle yapılan toplantıda One More Şirketi’nin Uluslararası Liderleri spor genetiği uzmanı Ayhan Yücel Tanıtmış, genetik antrenör Selma Tanıtmış, Kayhan Kişioğlu ve Seda Kişioğlu, ürünler ve şirket hakkında katılımcılara bilgi verdi. One More International girişimcileri için yapılan toplantı da firmanın hizmetleri ve çalışma alanları ile ilgili sunum gerçekleştirildi.

Kemer Temsilcisi Ozan Can da firmanın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Medikal ürünlerde yüzde 98’lik memnuniyet portföyüne ulaştıklarını belirten Can, hem ürün başarısı hem iş fırsatı ile Kemer’de yaşamlara dokunmak için girişimciler ile harekete geçileceği belirtti.

Can, firma ürünlerini kullanmak ve iş fırsatını değerlendirmek isteyenler kendisi ve One More Lideri ve Spor Genetiği uzmanı Ayhan Yücel Tanıtmış ile irtibata geçebileceğini söyledi.

Ozan Can: 0534 853 95 03, Ayhan Yücel Tanıtmış: 0532 551 08 56 ve Selma Tanıtmış: 0532 474 43 24.

AdminAdmin