YAŞAM
Giriş Tarihi : 05-04-2020 13:29

Olbia Park yeniden inşa ediliyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, göreve geldiği günden itibaren Kemer’deki kaçak yapılaşmalara ve işgallere göz açtırmıyor. İlçe genelinde parklardaki işgallerden arındırma çalışmalarına hız veren Kemer Belediyesi, Olbia Park içerisindeki sosyal donatılarını yeniden inşa ediyor.

Olbia Park yeniden inşa ediliyor

Şüheda PARTAL

Kemer’de parklardaki işgallerden arındırma çalışmalarına hız veren Kemer Belediyesi, Olbia Park içerisindeki sosyal donatılarını yeniden inşa ediyor. Park içerisinde yapılacak olan çalışmada 2 adet üçer kişilik soyunma kabini ve duş yeri, engelli tuvaletler dahil 6 kişilik tuvalet, büfe, kamelya ve pergoleler, çevre düzenlemesi yapılacak. Kemer Belediyesi, belediyeye ait halk plajında kullanılacak olan plaj şemsiyelerini kutu profil demirleri kendisi üretiyor.

Kemer Belediye Başkan Necati Topaloğlu, “Belediye olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında ekiplerimiz sahada aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Bunun yanında ilçemizde halkımıza yaptığımız ve yapmakta olduğumuz hizmetlerimiz de devam ediyoruz. Olbia Parktaki çalışmalarımız hızla devam ediyor. Parkımızı, ilçemize ve halkımıza yakışır bir hale getiriyoruz. Çevre düzenlemesi ve içerisindeki alanları yeniden inşa ediyoruz. Eski kötü görüntüsünden arındırıp halkımıza daha modern ve bir park kazandıracağız. Halkımıza şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.