TURİZM
Giriş Tarihi : 24-12-2019 09:24

Olbia Park yeniden düzenleniyor

Kemer ilçe merkezindeki Olbia Park ve 155 kafe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun girişimleriyle yeniden düzenleniyor.

Olbia Park yeniden düzenleniyor

Kemer’e gelen yerli ve yabancı misafirlerin uğrak yerlerinden olan Olbia Park’ın çevresinde ve 155 kafede düzenleme çalışmaları başladı. Başkan Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, belediye ekipleri, ilçeye gelen misafirlere görüntü anlamında daha güzel ve yeşil bir alan sağlanması amacıyla parkta düzenlenme çalışmalarına başladı.

Eski kötü görüntüsünden temizlenen parkta, yapılacak olan proje ile Kemer’de vakit geçirilebilecek bir yeşil alan kazandırılması amaçlanıyor. Sahilde vakit geçiren misafirler için de daha modern bir kafe yapılması planlanan 155 kafede de yıkım işlemlerine devam ediliyor.

Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Olbia Park, ilçemize gelen misafirlerin sahile ulaşması için kullandıkları yol üzerinde bulunuyor. Parkın eski görüntüsü Kemer’e yakışmıyordu. Buraya yapılacak olan proje ile hem daha yeşil bir alan kazandıracağız hem de misafirlerimizin rahatlıkla vakit geçirebileceği bir alan oluşturacağız. Şimdiden Kemer halkına hayırlı olsun. Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

(Haber Merkezi)