YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-09-2020 13:04   Güncelleme : 27-09-2020 13:04

Okul aile birliğinden Başkan Topaloğlu'na teşekkür

Kemer'de bulunan Hacı Hafize Saygan Ortaokulu Okul Aile Birliği üyeleri, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.

Okul aile birliğinden Başkan Topaloğlu'na teşekkür

Ziyarette okul aile birliği başkanı Zübeyde Türközü Kocabıyık, yöneticiler Tuba Sapancılar ve Gönül Uysal yer aldı. Okul aile birliği Başkanı Zübeyde Türközü Kocabıyık, “Belediye başkanımız Necati Topaloğlu'nun eğitime verdiği desteğe çok teşekkür ediyoruz. Özellikle biz veliler için çok önem taşıyan servislerin belediye tarafından ücretsiz karşılanması, çocuklarımıza ücretsiz kırtasiye malzemeleri sağlanması biz velileri olukça rahatlattı ve mutlu etti. Okulumuzun boyalarını Kemer Belediyemiz temin etti. Pandemi nedeniyle yaşadığımız zorluklar ortada. Kendisi de bir eğitimci olan Başkanımız Necati Topaloğlu'nun ilgisine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da eğitime her türlü desteği verdiklerini belirterek, 'Eğitim varsa, gelecek var' sloganıyla hareket etmeye devam edeceklerini kaydetti. Topaloğlu, ziyaretleri için Hacı Hafize Saygan 3 Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Zübeyde Türközü Kocabıyık ve yönetimine teşekkür etti.

(Haber Merkezi)