YAŞAM
Giriş Tarihi : 28-07-2021 21:49   Güncelleme : 28-07-2021 21:49

Oktay Çelik güven tazeledi!

S.S. 15.No’lu Kemer Tur Kooperatifi Genel Kurulu, Arslanbucak Düğün Salonunda kooperatif üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı’nı Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan’ın yaptığı genel kurulda mevcut başkan Oktay Çelik, yapılan oylamada güven tazeleyerek tekrar Kemer Tur Kooperatifi Başkanı oldu. Çelik, Kemer’de 50 yılını doldurmuş bir kooperatif olarak dün olduğu gibi bugünde toplu taşıma konusunda sorunsuz bir Kemer için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Oktay Çelik güven tazeledi!

Şüheda PARTAL

S.S. 15.No’lu Kemer Tur Kooperatifi Genel Kurulu, Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş ve kooperatif üyelerinin katılımıyla Arslanbucak Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı’nı Arslan’ın yaptığı genel kurulda mevcut başkan Oktay Çelik, yapılan oylamada güven tazeleyerek tekrar Kemer Tur Kooperatifi Başkanı oldu. Çelik, Kemer’de 50 yılını doldurmuş bir kooperatif olarak dün olduğu gibi bugünde toplu taşıma konusunda sorunsuz bir Kemer için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Genel Kurulda 4 yıllık başkanlık ve 3 yıllık denetim kurulu seçimlerinin yapıldığını belirten Çelik, “Hem taşıyanın hem de taşınanın mutlu olacağı bir şekilde hizmet vermek adına var olmaya çalışıyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapmak için hazırız. Büyükşehir Belediyesi, Kemer Belediyesi, vatandaşlarımız ve üyelerimizle birlikte bir ekip halinde Kemer’e hizmet etmeye devam etmek istiyoruz. 50 yılını doldurmuş bir kooperatif olarak dün olduğu gibi bugünde hep birlikte sorunsuz bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.