YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-11-2019 09:33

Öğretmenler kahvaltıda buluştu

Kemer’de görev yapan öğretmenler, Türk Eğitim-Sen Kemer Temsilciliği tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Qualista Marina’da düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Öğretmenler kahvaltıda buluştu

Simge ALTUN

Türk Eğitim-Sen Kemer Temsilciliği tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Qualista Marina’da etkinlik düzenlendi. Kemer’deki tüm öğretmen ve ailelerinin katıldığı kahvaltılı etkinlikte konuşan Türk Eğitim-Sen Kemer Temsilcisi Enver Ülker, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, sivil toplum örgütlerinin güçlerini üyelerinden aldığını belirtti. Ülker, “Bu güç her ne kadar üyelerin niceliği ile ilgili gibi görünse de aslolan nitelikleridir. Bizler Türk Eğitim-Sen’liler olarak Türk vatanın, Türk bayrağının sevdalısı, Atatürk ilke ve inkılaplarının yılmaz bekçileriyiz. Gücümüzü duruma göre değişen güç odaklarından değil hakkın, haklının yanında olmaktan alıyoruz. Türk Eğitim-Sen, hiçbir baskıya boyun eğmeyen, haksızlık karşısında susan dilsiz şeytanlardan olmayan, eğilip bükülmeyen, dik duruşları ile örnek olan güzel insanların sendikasıdır. Bu bakımdan hayatlarımızın bir kesişme noktası olmuştur. Üyelerinin bu nitelikleri ile Türk Eğitim Sen her zaman güçlü bir sivil toplum örgütü olmuştur, olmaya da devam edecektir. Allah birliğimizi daim etsin. İyi ki varsınız” dedi.

Etkinliğe katılamayan Türk Eğitim-Sen Antalya 1.Nolu Şube Başkanı Oğuz Öztürk de gönderdiği mesajında, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, etkinliği düzenleyen Enver Ülker ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.