GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-02-2021 14:43   Güncelleme : 28-02-2021 14:43

Ödülünü online aldı!

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından geleneksel olarak düzenlenen AÜ Çevre Hizmet Ödülleri-2019'da, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Kemer Orkidesi’ni ön planda tutarak hazırladığı 'Kemer İlçesinde Bulunan Endemic Bitki Türlerinin Korunması' proje ve çalışmaları ile ödüle layık görülen Kemer Hacı Mehmet Saygın Ortaokulu, ödülünü çevrimiçi düzenlenen ödül töreniyle aldı.

Ödülünü online aldı!

Şüheda PARTAL

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından 23 yıldır geleneksel olarak düzenlenen çevreye duyarlı kişi ve kurumların ödüllendirildiği Çevre Hizmet Ödülleri Töreni çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Ödül kazanan kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen törende, Kemer’de nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Kemer Orkidesi’ni (Ophrys climacis) ön planda tutarak hazırlanan “Kemer İlçesinde Bulunan Endemik Bitki Türlerinin Korunması” proje ve çalışmaları ile ödül layık görülen Kemer Hacı Mehmet Saygın Ortaokulu da ödülünü aldı.

Ödülü alan Okul Müdürü Ayşe Görür, böyle bir ödüle layık görülmelerinden dolayı mutluluklarını dile getirerek, okul yönetici, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.