YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-06-2024 18:51

Mustafa Rüştü Tuncer son yolculuğuna uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede dün 81 yaşında hayatını kaybeden Mustafa Rüştü Tuncer, son yolculuğuna uğurlandı. Tuncer ailesinin büyüklerinden olan ve Arslanbucak Mahallesi’nde yaptırdığı okulun yanı sıra hayırlarla tanınan Tuncer’in cenazesine çok sayıda siyasi ve vatandaş katıldı.

Mustafa Rüştü Tuncer son yolculuğuna uğurlandı

Şüheda PARTAL

Antalya’da tedavi gördüğü hastanede dün öğle saatlerinde hayatını kaybeden 81 yaşındaki Mustafa Rüştü Tuncer, son yolculuğuna uğurlandı. Önceki dönem Kemer Belediye Meclis Üyesi Hakan Tuncer’in de amcası olan ve Arslanbucak Mahallesi’nde yaptırdığı Mustafa Rüştü Tuncer İlkokulunun yanı sıra Kemer’de yaptığı hayırlarla tanınan Mustafa Rüştü Tuncer’in cenazesi evinde helallik alınmasının ardından Kemer Merkez Mezarlığına getirildi. Burada kılınan cenaze namazı sonrası Tuncer’in cenazesi toprağa verildi.

Cenazeye, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Belediye Meclis Üyeleri Bülent Güllü, Hüseyin Sek, Cansın Efir, Mehmet Akın, Ali Akar ve Sema Özdemir, AK Parti İlçe Başkanı Uğur Ozan Gazioğlu, CHP İlçe Başkanı Sedat Karakaya, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Kara, CHP Kadın Kolları İlçe Başkanı Ayşegül Çelebi, KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, eski Kemer Belediye Başkanları Hasan Şeker ve Mustafa Gül, önceki dönem belediye meclis üyesi Ferhan Fidan, eski Ak Parti ilçe Başkanı İsmail Selami Minta, eski MHP ilçe Başkanı Kadir Batu, eski CHP ilçe Başkanı Kemal Yüksel ile çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin