GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-10-2021 15:58   Güncelleme : 11-10-2021 16:13

Muhtar Talih’in mutlu günü

Kemer’in Beldibi Mahalle Muhtarı Bayram Ali Talih, Eski Kiriş Mahalle Muhtarı Şeref Kaya’nın kızı Gülcan Kaya ile Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaşın katıldığı düğün töreninde çiftin nikahını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı.

Muhtar Talih’in mutlu günü

Şüheda PARTAL

Beldibi Mahalle Muhtarı Bayram Ali Talih, Eski Kiriş Mahalle Muhtarı Şeref Kaya’nın kızı Gülcan Kaya ile Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen düğün töreniyle hayatını birleştirdi. Talih’in annesi Yeter Talih babası Celil Talih ile gelinin babası Eski Kiriş Mahallesi Muhtarı Şeref Kaya annesi Ayten Kaya düğüne gelen konukları kapıda karşıladı.

Düğüne Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Belediye Başkan yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediye meclis üyeleri, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tekdemir, Kemer İlçe Tarım Müdürü Mustafa Şener, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal’ın yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Oldukça heyecanlı görünen genç çiftin nikahını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı. Başkan Topaloğlu “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin” diyerek imzayı atan çiftin evlilik cüzdanını Gülcan Kaya’ya verdi.

Bayram Ali ve Gülcan çiftinin nikah merasiminden sonra ilk danslarını yaparak başlayan düğün, davetlilerin hareketli şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti. Türkü ve şarkılar eşliğinde oynayan gelin ve damadın arkadaşlarının coşkusu görülmeye değerdi. Pasta kesimi ve takı merasiminin ardından, düğüne katılan davetliler bol bol oynayarak eğlendi. Düğüne çok sayıda siyasetçi, turizmci, esnaf, yakın akrabaları ve dostları katılan çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, ailelerinin mutlulukları ise gözlerden kaçmadı.

Bizde Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.