MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-07-2024 22:25

Muhtar Çetin’in mutlu günü

Kiriş Mahallesi Muhtarı Faiz Çetin’in kızı Merve Çetin, Sergen Öztürk ile dünya evine girdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde çiftin nikahını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı.

Muhtar Çetin’in mutlu günü

Şüheda PARTAL

Kiriş Mahallesi Muhtarı Faiz Çetin ve Hamide Çetin çiftinin kızları Merve Çetin ile Gülseren Öztürk ve Cevat Öztürk çiftinin oğulları Sergen Öztürk ile dünya evine girdi. Yoğun bir katılımla düzenlenen muhteşem düğün merasimi öncesi, Çetin ve Öztürk aileleri kapıda konukları karşılayarak yakından ilgilendi. Düğüne, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, AK Parti İlçe Başkanı Uğur Ozan Gazioğlu, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Kara, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, muhtarlar yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Düğün töreni Merve ve Sergen’in meşale, konfeti ve davetlilerin alkışları eşliğinde tören alanına girişi ile başladı. Oldukça heyecanlı gözüken ve mutlulukları gözlerinden okunan genç çiftin nikahını, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu şahitler huzurunda kıydı. Topaloğlu, “Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” diyerek çiftin evlilik cüzdanını alkışlar eşliğinde gelin Merve Çetin’e verdi. Çiftin ilk danslarını yaparak devam eden düğün, pasta kesimi ve takı merasimi sonrası genç çift, arkadaşları ve konuklarla türkü ve şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti. Geç saatlere kadar devam eden düğün töreninde Merve ve Sergen çifti her iki ailenin üyeleri ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Törende genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, ailelerinin mutlulukları ise gözlerden kaçmadı. Düğün töreni toplu anı fotoğrafı ile ölümsüzleştirilirken, Faiz ve Hamide Çetin çifti, ailesinin bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

 

Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

AdminAdmin