GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-03-2021 16:49   Güncelleme : 17-03-2021 16:49

Moskova’da Kemer tanıtımı!

Rusya’nın en büyük, dünyanın ise en önemli turizm fuarları arasında yer alan 27. Uluslararası MITT Moskova Turizm Fuarı’nda 300 metrekarelik Türkiye adası içerisinde yer alan Kemer standı, büyük bir ilgi gördü. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Bu yıl turizmin iyi geçeceği tahmin ediliyor. Kemer’in de bundan büyük oranda faydalanacağını düşünüyoruz. Şimdiden turizm sezonu hayırlı olsun” dedi.

Moskova’da Kemer tanıtımı!

Rusya’nın en büyük, dünyanın ise en önemli turizm fuarları arasında yer alan 27. Uluslararası MITT Moskova Turizm Fuarı başladı. Fuarda, Kemer tanıtımını Kemer Belediye meclis üyeleri Hasan Ali Acar ve Ferhan Fidan yapıyor. Acar ve Fidan, fuarda, tur operatörleri ve acente temsilcileriyle temasta bulunarak, Türkiye’nin en önemli turizm potansiyelleri arasında yer alan Kemer hakkında bilgiler verdi.

Pandemi kuralları çerçevesinde yapılan fuarda Ruslar, ‘Küçük Moskova’ olarak anılan Kemer’e yoğun ilgi gösterdi. Meclis üyeleri Acar ve Fidan, Kemer tanıtımıyla ilgili broşürler ve tanıtım kitapçıklarını, Kemer standını ziyaret eden misafirlere dağıttı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan MITT Moskova Turizm Fuarı başladı. Belediye meclis üyelerimiz Ferhan Fidan ve Hasan Ali Acar, bizi temsilen orada. Gerekli tüm tanıtımları Kemer standına gelenlere yapıyorlar. Kemer ile ilgili tanıtım broşürlerimizi ve kitapçıklarımızı hediye ediyorlar. Bu yıl turizmin iyi geçeceği tahmin ediliyor. Kemer’in de bundan büyük oranda faydalanacağını düşünüyoruz. Şimdiden turizm sezonu hayırlı olsun” dedi.