MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-06-2022 22:54

Mısra ve Mustafa Berk için görkemli tören

Kemer’in tanınmış iş insanlarından ve Sailor’s Beach Club Hotel Ortaklarından İşletmeci Mazlum Şeker’in kızı iç mimar Mısra Şeker, Dr. Mustafa Berk Şılbır ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

Mısra ve Mustafa Berk için görkemli tören

Şüheda PARTAL

Turizmci iş insanı Sailor’s Beach Club Hotel ortaklarından Mazlum Şeker ve eşi Gülhan Şeker’in iç mimar kızları Mısra Şeker, Sevim ve Uzm.Dr. Fikret Şılbır çiftinin oğulları Dr. Mustafa Berk Şılbır ile Oset’s Garden da gerçekleştirilen nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attı.Geniş katılımla gerçekleşen nişan törenine Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, Belediye Meclis üyeleri Semih Özdemir ve Hakan Tuncer, Kemer Baro temsilcisi Avukat Ramazan Beyrek, Kemer Eski Belediye Başkanı Hasan Şeker, Kemer Yeni Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanları Mehmet Akın ve Seçkin Durusoy, Sailor’s Beach Club Hotel ortaklarından Burhan Şeker, Ali Şeker’in yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Mazlum Şeker ve eşi Gülhan Şeker ile damadın annesi Sevim Şılbır ve babası Fikret Şılbır konukları kapıda karşıladığı nişan töreni gelin ve damadın meşale ve alkışlarla tören alanına girişi ile başladı. Heyecanlı gözüken genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, Mısra ve Mustafa Berk çiftinin ilk danslarını yaparak başlayan nişan, davetlilerin hareketli şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti.

Dillere destan olacak bir nişan töreni gerçekleştirilen genç çiftin nişan yüzüklerinin takılması sonrası türkü ve şarkılar eşliğinde oynayan oyunlarda gelin ve kız arkadaşlarının coşkusu, en az damat ve arkadaşlarının ki kadar görülmeye değerdi. Pasta kesimi ve takı merasiminin ardından, nişana katılan davetliler bol bol oynayarak eğlendi.

Turizmci iş insanı Sailor’s Beach Club Hotel ortaklarından Mazlum Şeker, ailesinin bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

Bizde Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

AdminAdmin