GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-10-2021 15:17   Güncelleme : 20-10-2021 15:22

Minta geleneği bozmadı!

AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla yemekte bir araya geldi. 07 Kemer Aspava Restoranda verilen yemekte muhtarlar ve eşleriyle tek tek ilgilenen Minta, kendisinin de bir muhtar çocuğu olduğunu belirterek, muhtarların, vatandaş ile yerel ve genel yönetimler arasında köprü görevi gördüğünü söyledi.

Minta geleneği bozmadı!

Şüheda DAYANTÜRK

AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, Muhtarlar Günü dolayısıyla Kemer’deki muhtarlara yemek verdi. 07 Kemer Aspava Restoranda düzenlenen yemeğe, İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Çakırgöz, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kara, Yönetim kurulu üyeleri ile Kemer genelindeki muhtarlar ve muhtar eşleri katıldı.

‘MUHTARLIK ÇOK ZOR BİR MESLEK’

Muhtarlar ve eşleriyle, eşi Azime Minta ile birlikte tek tek ilgilenen İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, kendisinin de bir muhtar çocuğu olduğunu belirterek, muhtarların, vatandaş ile yerel ve genel yönetimler arasında köprü görevi gördüğünü söyledi. Muhtarların her türlü isteğine gece gündüz demeden cevap vermeye ve koşturmaya hazır olduklarını ifade eden Minta, “Muhtarlarımızın bu güzel ve özel gününü şahsım ve teşkilatım adına kutluyorum. Muhtarlık gerçekten onurlu, gururlu ve çok zor bir meslek. Biz babamdan dolayı geçmişte bu işin hem onurunu hem gururunu hem de zorluklarını bizzat yaşadık. O yüzden gayet iyi biliyorum. Tabii resmi kurumlarla siyasilerle adeta arada bir köprü görevi görüyorsunuz. Bu da gerçekten halkımıza hizmet gitmesi noktasında çok önemli bir görev” dedi.

‘BİZİM İÇİN HALKIMIZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ’

Muhtarların ilçenin bütün sorunlarını yukarıya iletme noktasında çok büyük katkılar sağladığını ifade eden Minta, “Ben bunun için şahsım teşkilatın ve hemşerilerim adına hepinize çok teşekkür ediyorum. Tabii Cumhurbaşkanımızın da her fırsatta dile getirdiği gibi sizler bizim için halkımız için çok önemlisiniz. O yüzden biz de fırsat buldukça sizlerle bir araya gelmekten, bir arada olmaktan son derece mutlu oluyoruz. Tabii birçok toplantılara yemeklere katılıyoruz ama inanın en mutlu olduğumuz en samimi geçen ortamlar sizlerle beraber olduğumuz ortamlar. Bize bu fırsatı verdiğiniz için bugün bizlerle beraber olduğunuz için tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.