YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-04-2022 00:11   Güncelleme : 03-05-2022 04:31

MHP Kemer’den iftar programı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kemer İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda iftar programı düzenlendi. İftar programına partililerin yanı sıra vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programda konuşan MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, gösterilen yoğun ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, “Bizim davamızda ikbal derdi olmaz, istikbal derdi olur. Bizim işimiz hakikattir, yalanla işimiz olmaz. Biz, halkın yanında olduk, hakkaniyetin yanında olduk, helalin safını tuttuk, dün ne isek bugün ve yarında aynı olacağız” dedi.

MHP Kemer’den iftar programı

Şüheda PARTAL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kemer İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda iftar programı düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar programına Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer işlek, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, İlçe Tarım Müdürü Mustafa Şener, İlçe Müftüsü Recep Balaban, Belediye Meclis Üyeleri Hakan Tuncer, Ramazan Kal ve Semih Özdemir, MHP 23.Dönem Milletvekili ve MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MYK Üyesi Mustafa Aksoy, MYK Üyesi İlknur Fidan, Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, İl Başkan yardımcıları, MHP İlçe Başkanları Yücel Kaplan, Recep Şahin, Mustafa Demirel, Cemil Kolak, Hasan Sert, Taner Takak ve Ramazan Habalı, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, Ak Parti Kemer İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Çakırgöz, KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ve yönetim Kurulu üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

KARA: DÜN NE İSEK BUGÜN VE YARINDA AYNI OLACAĞIZ

Oruçların açılmasıyla birlikte İlçe Müftüsü Recep Balaban’ın duası ile devam eden programda konuşan İlçe Başkanı Hüseyin Kara, gösterilen yoğun ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, “Bu görüntü bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Gönlünü üç hilale vermiş olan ancak ve ancak ülkülerinin peşinde koşar. Dolayısıyla bizim davamızda ikbal derdi olmaz, istikbal derdi olur. Bizim işimiz hakikattir, yalanla işimiz olmaz. Biz, halkın yanında olduk, hakkaniyetin yanında olduk, helalin safını tuttuk, dün ne isek bugün ve yarında aynı olacağız. Dünden bugüne Kemerimizde üç hilalli sancağımızın dalgalanması için ailesinden, işinden ve zamanından ödün veren tüm ağabeylerimizden, ablalarımızdan ve kardeşlerimizden Allah razı olsun, rahmeti rahmana kavuşan ağabeylerimizin de ruhları şad mekanları cennet olsun. Bu mübarek günde rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Buradan herkesin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

İl Başkanı Hilmi Durgun ise, “Bu iftar sofralarında inşa ettiğimiz manevi köprülerle kalplerimize huzur, yüreklerimize sıcaklık ve bakışlarımıza umut hakim olur. Her Ramazan sofrası nefsimize galebe gelmeyi, zihnimize tasallut olmuş ihtiraslarımızdan arınmanın, bencilliğinizi yenmenin ve benden başkası da var diyebilmenin anıdır aslında. Ramazan ayı sahip olduğumuz nimetlere şükretmemizi ve bu nimetlere sahip olmayan ihtiyaç sahiplerimize düşünmemiz gerektiğini bizlere anımsatır. Bu mübarek Ramazan günleri, cenabı Allah’tan birlik ve beraberlik duygularımızın daim olmasını, hepimiz için bir muhasebe ve murakabe dönemi olmasını niyaz ediyorum. Rabbim mükafatını yalnızca kendisinden beklediğimiz oruç ibadetlerimizi kabul, dualarımızı makbul eylesin. Davetimize teşriflerinizden dolayı her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

AdminAdmin