GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 04-11-2020 14:27   Güncelleme : 04-11-2020 14:27

Metruk binada yangın

Antalya'da, madde bağımlıları ile fuhuş amaçlı gelenlerin kullandığı belirtilen tek katlı metruk binada, yangın cıktı. Bir kişinin dumandan etkilendiği yangın, ekiplerin zamanında müdahalesi ile söndürüldü.

Metruk binada yangın

Yangın, Kepez ilçesi Düdenbaşı Mahallesi'nde madde bağımlıları ile ve fuhuş amaçlı gelenlerin kullandığı iddia edilen tek katlı metruk binada, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Binadan duman çıktığını görenlerin haber vermesi üzerine olay yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye görevlileri yangına müdahale etti. Yaklaşık yarım saatlik çalışmayla yangın söndürülürken, çıkış nedeniyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Kullanılmayan metruk bina yüzünden evlerinin balkonuna ve bahçesine çıkamadıklarını söyleyen mahalleli, "Buraya kimin girip, çıktığı belli değil. Bazen madde bağımlıları, bazı zamanlarda ise fuhuş için geliyorlar. Kime söylediysek ilgilenmedi. Yetkililerin bir an önce önlem almasını istiyoruz" dedi.

(DHA)