YAŞAM
Giriş Tarihi : 17-10-2021 15:02   Güncelleme : 17-10-2021 15:02

Melis ve Burak’ın mutlu günü!

AK Parti Kemer İlçe Başkan Yardımcısı Ergün Nizam’ın kızı Melis Nizam, Burak Sarkım ile dünya evine girdi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkanı Yardımcısı Emin Gül, AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ile birlikte yönetim ana kademe, kadın kolları, gençlik kollarının katılımı yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaşın katıldığı düğün töreni, 19:30 başlayarak gece geç saatlere kadar devam etti.

Melis ve Burak’ın mutlu günü!

Şüheda PARTAL

AK Parti Kemer İlçe Başkan Yardımcısı Ergün Nizam’ın kızı Melis Nizam, Burak Sarkım ile Canyon Park Kemer’de düzenlenen düğün töreniyle hayatını birleştirdi. AK Parti Kemer İlçe Başkan Yardımcısı Ergün Nizam ve eşi Hatice Nizam ile damadın annesi Şöhret Sarkım babası Cengiz Sarkım davetlileri kapıda karşıladı. Canyon Park Kemer’de düzenlenen kır düğününe Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkanı Yardımcısı Emin Gül, AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, AK Parti Kemer İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Cihan Çakırgöz, AK Parti Kemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kara, Kemer Belediye Meclis Üyeleri, Kemer Tapu Müdürü Ahmet Koçluk, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tekdemir’in yanı sıra çok sayıda turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Çiftlerin nikah akitlerini şahitler huzurunda Kemer Belediyesi Yazı İşleri Nikah Memuru Ömer Kaplanoğlu gerçekleştirdi. Nikah Memuru Kaplanoğlu “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin” diyerek imzayı atan çiftin evlilik cüzdanını gelin Melis Nizam’a teslim etti.

Oldukça heyecanlı ve mutlu görünen genç çiftin nikah merasiminden sonra ilk danslarını yaparak başlayan düğün, konukların hareketli şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti. Türkü ve şarkılar eşliğinde oynayan gelin ve kız arkadaşlarının coşkusu, en az damat ve arkadaşlarının ki kadar görülmeye değerdi. Pasta kesimi ve takı merasiminin ardından, düğüne katılan davetliler başlarına çevrilen paralar eşliğinde bol bol oynayarak eğlendi.

Bizde Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.