ANTALYA
Giriş Tarihi : 16-11-2022 01:01

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne kaldırım

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 6761 sokak üzerinde kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Engelli bireylerin yaya güvenliği içinde kaldırıma takip parke taşları döşeniyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne kaldırım

Kepez’i daha güzel ve modern bir görünüme kavuşturmak için çalışan Kepez Belediyesi, cadde ile sokaklardaki yol ve kaldırım çalışmalarını da hummalı bir şekilde sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaya güvenliği için yeni kaldırımlar inşa ederek cadde ve sokakları göz kamaştıran görüntülere kavuşturuyor. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Mehmet Atay Caddesi bağlantı yolu üzerinde bulunan 6761 sokak üzerinde 65 metre uzunluğunda 120 metrekare alan üzerine kaldırım inşa ediliyor.
Kaldırım çalışmalarında engelli bireylerde unutulmadı. Engelli bireylerin yaya güvenliği içinde takip parke taşları döşenerek, engelsiz kaldırımlar oluşturuldu. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Mehmet Akif Ersoy Mahallesinin kaldırımları hem güzelleşiyor, hem de yayalar için daha güvenli hale getiriliyor. Kepez Belediyesi, ilçenin 68 mahallesinde yayaları güvenli ve konforlu kaldırımlarla buluşturmaya devam edecek. (Haber Merkezi)

AdminAdmin