YURT
Giriş Tarihi : 23-03-2021 14:49   Güncelleme : 23-03-2021 14:49

Mavikent Tabiat Parkı kiraya verilecek!

Doğa Koruma ve Milli Parklar VI. Bölge Müdürlüğü, Kumluca İlçesinde bulunan Mavikent Tabiat Parkı’nı Uzun Devreli Gelişme Planında öngörülen yapı ve tesisler ile alan düzenlemelerinin yapılarak işletilmesi amacıyla kapalı teklif usulüyle kiraya verecek.

Mavikent Tabiat Parkı kiraya verilecek!

Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre, Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar VI. Bölge Müdürlüğü, Antalya Şube Müdürlüğü faaliyet alanında yer alan Kumluca İlçesi Mavikent Mahallesi’nde bulunan Mavikent Tabiat Parkı’nı Uzun Devreli Gelişme Planında öngörülen yapı ve tesisler ile alan düzenlemelerinin yapılarak işletilmesi amacıyla kapalı teklif usulüyle kiraya verecek. 615 bin TL muhammen bedel üzerinden 7 yıllığına (şartname kapsamında ise 13 yıla uzatılabilecek), kiraya verilecek Mavikent Tabiat Parkı’nın ihalesi 01.04.2021 Perşembe günü saat: 11.00’de Tarım ve Orman Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Antalya Şube Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın: Mavikent Tabiat Parkı tesis, alan düzenlemesi yapımı ve işletilmesi işi kiraya verilecektir - ILN01337925 / Emlak / Turistik Tesis / Kiralık / Mesire Alanı ve Kamp Yeri - ilan.gov.tr - Türkiye'nin İlan Portalı